fbpx

Rd ve lhotě – prodej a pronájem rd

V dnešní době není vůbec snadné sehnat dobré bydlení. Nejen z důvodu kvality, ale také po stránce finanční. S přítelem nám po nějakém čase byla naše pronajatá garsoniéra plzeň malá. Neměli jsme prostor na své věci, žádný klid ani žádné soukromí. V období největší zamilovanosti toto samozřejmě člověk neřeší, ale po čase začne uvažovat, zda větší byt nebo rodinný dům nebude lepším řešením.

Vzhledem k našim koníčkům jsme se po nějaké době, a po návštěvách větších, předražených bytů, rozhodli pro rodinný dům rd na prodej.

Jak se ale vyznat v nabídkách různých realitních kanceláří a v inzerátech? Nejprve jsme se dohodli, že se pokusíme získat hypotéku a zaměřili jsme se na inzeráty a sekce realitních kanceláři s názvem prodej rd rodinných domů. Garsoniéru plzeň nebude mít majitel problém obsadit. Hned poté, co se rozkřiklo, že se v následujících několika měsících pravděpodobně uvolní z důvodu prodeje rodinného domu, navštívilo nás několik zájemců s prosbou, zda by mohli alespoň nakouknout, jak garsoniéra vypadá. Hypotéku nám nakonec banka schválila a tak rodinnému domu rd na prodej již nestálo nic v cestě. Prodejem rd rodinných domů se zabývá každá realitní kancelář, ale ne všechny se nám líbily svým přístupem jak k nám, tak k nemovitostem. V jedné realitní kanceláři nám byl nabídnut rodinný dům rd na prodej, o kterém bohužel makléřka nevěděla skoro nic a nebýt sousedů, kteří se s námi přes plot začali vybavovat, bychom ani nezjistili, že je pravidelně vyplavován vodou a majitelé se modlí, aby prodej rd rodinného domu proběhl dříve, než přijde další velká voda.

Po dlouhém hledání nám byl nabídnut rodinný dům rd ve lhotě.

Na první pohled jsme se do něho zamilovali. Vypadal jako menší zemědělská usedlost, kde z hospodářské části byla vytvořena dílna, kde už partner viděl, jak se v ní vyjímá jeho Ford Taunus z roku 1969. Mě ohromila obrovská zahrada a kotce pro pejsky. Vzadu za rodinným domem rd ve lhotě stála nádherná pergola s krbem a udírnou. Měli jsme oba jasno.

Rodinný dům rd ve lhotě vyhrál nad garsoniérou a my mohli začít s vyřizováním formalit.

V současnosti žijeme v domku půl roku a jsme rádi, že garsoniéra plzeň je pouze vzpomínkou na naše zamilované začátky.