fbpx

Prodej, luxusní RD s garáží, terasou, vířivou vanou a krbem, ÚP 187 m2, pozemek 782 m2, Plzeň -Vejprnice, 13,980.000 Kč

Nabízíme novostavbu luxusního RD  dispozici 5+kk s terasou, vířivou vanou, garáží a 2 parkovacími stáními ve vzdálenosti 9 km od centra Plzně ve velmi klidné atraktivní lokalitě Vejprnice.   
Dispoziční řešení: ze vstupního zádveří (6.5 m2) se dále vchází do chodby (13 m2), z níž jsou samostatné vstupy do obytné kuchyně (25.8 m2), na níž navazuje obývací pokoj (21.4 m2), a dále do 3 pokojů (16.2 m2, 13.5 m2 a 14.6 m2), 2 koupelen (5.5 m2 a 4.3 m2) a technické místnosti (9.6 m2). Z obytné kuchyně přístup na vybavenou terasu (26.3 m2) a zahradu.
Vnitřní vybavení-vinylové podlahy, dveře dýha dub, 2 koupelny: obklad + sanita + 1 x skříňka masiv. Vytápění zajištěno plynovým kondenzačním kotlem Vaillant (řízení teploty v každé místnosti samostatně termostatem). Podlahové vytápění doplněno radiátory. Příprava TUV zajištěna plnoprůtokovým plynovým bojlerem Vaillant. Okna plastová, v uliční fasádě vybavena sítí proti hmyzu a el. předokenními roletami. Kompletní silnoproudé a slaboproudé rozvody vč. optického kabelu (TV a datová síť a příprava pro alarm v každé mítnosti). V koupelnách splachovací WC soustavy Geberit, sprchy systém Ibox Hansgrohe. V technické místnosti příprava pro osazení pracovního dřezu, pračky, sušičky, dvojité rozvody splachování WC. V kuchyni a obývacím pokoji příprava k napojení krbové vložky nebo kr.kamen s připojením na venkovní přívod vzduchu.
Na pozemku samostatně stojící garáž (30 m2) s el. ovládanými sekčními vraty. Valbová střecha, vydlážděná podlaha, zavedena voda, osazeno umyvadlo. Možnost parkování 2 vozidel.
Součástí jsou též veškeré venkovní úpravy:
– krytá vydlážděná terasa s vířivou vanou a krbem
– veškeré zpevněné plochy osazeny zámkovou dlažbou (možnost parkování 2-3 vozidel)
– zahrada – osazena nádrž na dešťovou vodu (10 m3) s čerpadlem. Nádrž lze využít pro zavlažování  zahrady a pro splachování WC (v domě jsou zhotoveny dvojité rozvody). Na využití dešťové vody lze   čerpat dotaci. Na větší části zahrady položen travní koberec- rozveden zavlažovací systém, část    pozemku  zakůrována – rozveden systém zavlažování kapkou
– zahradní domek dřevěný – osazen rozvaděč pro zajištění závlahy
– oplocení – sokl a sloupky vyzděny z betonových bloků s dřevěnými výplněmi
– součástí oplocení el. ovládaná vjezdová vrata a samostatná vrátka

Parkovat lze též při příjezdové komunikaci na vybudovaných parkovacích místech.
Rovinatý pozemek je situován na mírném jižním svahu na okraji obce, na velice klidném místě s malebným výhledem na okolí. Jeho sousední hranici tvoří pole se stavební uzávěrou. Prioritou této lokality je komfortní bydlení uprostřed přírody a zároveň snadná dostupnost do centra Plzně (vzdálenost pouhých 9 km), dále MHD a blízké napojení na dálnici D5. V obci veškerá občanská vybavenost (škola, školka, lékaři, obchody, pošta).

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=kMzX9Me_Fms&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0QItQ-HiQHrozLkD-B1FDqky52faqY6I6qC6RPAKVndZ444Efpo848rTw

Cena:

Prodejní cena: 13,980.000 Kč vč. DPH, pozemku, vybavení, garáže, bazénu či vířivé vany, zahradního krbu, zatravnění se závlahou, oplocení

Adresa:

K Rokli, Vejprnice

Detaily:

Plocha užitná: 187 m2 - Plocha podlahová: 130 m2 -

Mapa:

Kontaktní formulář:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Potvrzovací kód

Vaše zpráva