Prodej, luxusní RD s garáží, terasou, vířivou vanou a krbem, ÚP 187 m2, pozemek 818 m2, Plzeň -Vejprnice, 12.974.000 Kč

Nabízíme novostavbu luxusního RD před dokončením o dispozici 5+kk s terasou, garáží a 2 parkovacími stáními ve vzdálenosti 9 km od centra Plzně ve velmi klidné atraktivní lokalitě Vejprnice. Jedná se o samostatně stojící jednopodlažní dům s valbovou střechou stavěný ve vysoké kvalitě. Termín předání RD – cca 3 měsíce od výběru ZP.
Dispoziční řešení: ze vstupního zádveří (6.5 m2) se dále vchází do chodby (13 m2), z níž jsou samostatné vstupy do obytné kuchyně (25.8 m2), na níž navazuje obývací pokoj (21.4 m2), a dále do 3 pokojů (16.2 m2, 13.5 m2 a 14.6 m2), 2 koupelen (5.5 m2 a 4.3 m2) a technické místnosti (9.6 m2). Z obytné kuchyně přístup na vybavenou terasu (26.3 m2) a zahradu.
Vytápění zajištěno plynovým kondenzačním kotlem Vaillant (řízení teploty v každé místnosti samostatně termostatem). Podlahové vytápění doplněno radiátory. Příprava TUV zajištěna plnoprůtokovým plynovým bojlerem Vaillant. Okna plastová, v uliční fasádě vybavena sítí proti hmyzu a el. předokenními roletami. Kompletní silnoproudé a slaboproudé rozvody vč. optického kabelu (TV a datová síť a příprava pro alarm v každé mítnosti). V koupelnách splachovací WC soustavy Geberit, sprchy systém Ibox Hansgrohe. V technické místnosti příprava pro osazení pracovního dřezu, pračky, sušičky, dvojité rozvody splachování WC. V kuchyni a obývacím pokoji příprava k napojení krbové vložky nebo kr.kamen s připojením na venkovní přívod vzduchu.
Na pozemku samostatně stojící garáž (30 m2) s el. ovládanými sekčními vraty. Valbová střecha, vydlážděná podlaha, zavedena voda, osazeno umyvadlo. Možnost parkování 2 vozidel.
Součástí jsou též veškeré venkovní úpravy:
– krytá vydlážděná terasa s vířivou vanou a krbem
– veškeré zpevněné plochy osazeny zámkovou dlažbou (možnost parkování 2-3 vozidel)
– zahrada – osazena nádrž na dešťovou vodu (10 m3) s čerpadlem. Nádrž lze využít pro zavlažování  zahrady a pro splachování WC (v domě jsou zhotoveny dvojité rozvody). Na využití dešťové vody lze   čerpat dotaci. Na větší části zahrady položen travní koberec- rozveden zavlažovací systém, část    pozemku  zakůrována – rozveden systém zavlažování kapkou
– zahradní domek dřevěný – osazen rozvaděč pro zajištění závlahy
– oplocení – sokl a sloupky vyzděny z betonových bloků s dřevěnými výplněmi
– součástí oplocení el. ovládaná vjezdová vrata a samostatná vrátka
Připravena kalkulace na kompletní dovybavení domu ve vysoké kvalitě.
Parkovat lze též při příjezdové komunikaci na vybudovaných parkovacích místech.
Rovinatý pozemek je situován na mírném jižním svahu na okraji obce, na velice klidném místě s malebným výhledem na okolí. Jeho sousední hranici tvoří pole se stavební uzávěrou. Prioritou této lokality je komfortní bydlení uprostřed přírody a zároveň snadná dostupnost do centra Plzně (vzdálenost pouhých 9 km), dále MHD a blízké napojení na dálnici D5. V obci veškerá občanská vybavenost (škola, školka, lékaři, obchody, pošta).

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=kMzX9Me_Fms&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0QItQ-HiQHrozLkD-B1FDqky52faqY6I6qC6RPAKVndZ444Efpo848rTw

Cena:

Prodejní cena: 12,974.000 Kč vč. DPH, pozemku, garáže, vířivé vany, zahradního krbu, zatravnění se závlahou, oplocení

Adresa:

K Rokli, Vejprnice

Detaily:

Plocha užitná: 187 m2 - Plocha podlahová: 130 m2 -

Mapa:

Kontaktní formulář:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Potvrzovací kód

Vaše zpráva