fbpx

Coworking Plzeň – sdílení kanceláří – sdílená kancelář

Popis, prostory, lokalita

Ve sdílené kanceláři si můžete pronajmout jen jeden stůl a to na dobu, kterou potřebuje k Vaší práci. Můžete ho mít na 1 měsíc, či na stálo. Náš prostor je situován v samém srdci historického centra Plzně nedaleko náměstí Republiky v Perlově ulici. Velmi oceníte výbornou dopravní dostupnost na Vaše nové pracovní místo. Po příjezdu autem zaparkujete buď přímo před domem nebo v nedalekém parkovacím domě (cena 10 Kč/hod; 60 Kč/den). Zastávka MHD je vzdálena přibližně 80 metrů. V blízké době budeme také v domě zřizovat kolárnu, takže se do kanceláře můžete vydat i na kole a udělat tak něco pro svoji kondici i životní prostředí. Kanceláře se nachází v památkově chráněném domě. Je řešena jako jeden velký prostor s 10ti pracovními místy. K dispozici jsou uzamykatelné skříňky, wi-fi, sociální zařízení a kuchyňka na patře. V domě se nachází výtah a v kanceláři je zasedací prostor pro 6 osob.

Snažili jsme se vytvořit inspirativní prostor pro práci a jsme rozhodnuti ho nadále vylepšovat podle vašich požadavků.

Video ke stažení zde

Co je to Coworking?

Sdílení pracovního prostoru je nejjednodušší termín pro coworking. Tento nový styl pronájmu přišel do České republiky v roce 2009. Nezávislí profesionálové, studenti, ale i další zájemci si  vlastně pronajímají společnou kancelář, kde mohou pracovat na svých projektech, jednat se svými klienty a navazovat pracovní kontakty. V coworkingu najdete vše, co v běžné kanceláři – stoly, židle, sociální zařízení, prostor pro oddych nebo připojení k internetu. Mnoho uživatelů dává coworkingu přednost před svou domácí kanceláří z toho důvodu, že zde často narazí na kreativní profesionály z různých oborů.

Zasedací místnost

Jedná se o zasedací prostor uvnitř sdílené kanceláře s kapacitou 6ti osob. Zasedací místnost je zahrnuta v ceně vašeho tarifu.

Ceník

Tarif Možnost pobytu v kanceláři Cena Zasedací místnost Uzamykatelná skříňka Pevné pracovní místo
Krátkodobě (do 5 měs.) 24/7 1490 zdarma ano ano
Dlouhodobě (nad 5 měs.) 24/7 individuální zdarma ano ano

Kontakty

Petr Vlnař

  • tel: 607 814 346
  • email: vlnarpet@gmail.com

Ing. Tomáš Běl

  • tel: 608 151 816
  • email: bel.tomas@seznam.cz