fbpx

Pronájem RD 3+1, ÚP 138 m2, PP 65 m2, pozemek 875 m2, Pancířská ul.-Železná Ruda, 10.500 Kč./měs. + EN

Předmětem pronájmu je rodinný dům o dispozici 3+1 se zahradou a garáží nacházející se na jižním svahu nad centrem Železné Rudy. Docházková vzdálenost do středu obce a na vlakové nádraží je cca 5-7minut.
Dům má dvě podlaží a sklep, v 1.NP se nachází zádveří, kuchyň, dva pokoje , prostorná koupelna a schodiště do 2.NP, kde je umístěna 1 místnost. K vytápění a ohřevu teplé vody slouží plynový kotel, přitápět lze též kamny na tuhá paliva. Nemovitost je vybavena kuchyňskou linkou, která zahrnuje el. troubu, varnou desku. V koupelně je umístěn sprchový kout, WC, přípoj na pračku a plynový kotel. Podlahy jsou laminátové, v kuchyni a koupelně je dlažba. Dům má novou střechu, plastová okna, v plánu je zateplení objektu včetně nové fasády.
Nemovitost se nachází v klidné zóně města, dobře dosažitelná po asfaltové silnici, je vhodná pro trvalé i rekreační bydlení. Dům je umístěn v docházkové vzdálenosti od lyžařského vleku „Nad nádražím“, další lyžařské areály jsou dostupné autem během několika minut. Okolí Železné Rudy nabízí krásnou přírodu, velmi dobré podmínky pro turistiku, cykloturistiku, lyžování, výlety na německou stranu Šumavy, atd..
Občanská vybavenost obce zahrnuje školu, školku, ordinaci praktického lékaře, optiku informační centrum Šumavy, prodejnu COOP + několik večerek, restaurace a kavárny, muzeum motocyklů, wellness centrum v přízemí bytového domu Javor a po brzkém dokončení bytového domu Skalka moderní fitness centrum s lezeckou stěnou. Dále zde najdete sportovní areál, kde se nachází fotbalové hřiště, pupm track, dětské hřiště a restaurace.
Železná Ruda je velmi dobře dostupná vlakem i autobusem, v zimním období můžete využít k cestování po okolí skibus, v letním pak cyklobus.
Nájemné 10 500 Kč/měs. EE, plyn, internet bude převeden na nájemce. Kauce 20 000 Kč. Provize ve výši 1 nájemného.
K nastěhování od 1.4.2024.

Cena:

Cena pronájmu: 10.500 Kč/měs. + ENERGIE

Adresa:

Pancířská 205, Železná Ruda

Detaily:

Plocha užitná: 138 m2 - Plocha podlahová: 65 m2 - Plocha sklepu: 48 m2 - Plocha pozemku: 875 m2 -

Mapa:

Kontaktní formulář:

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš Email (vyžadováno)

Potvrzovací kód

Vaše zpráva